Pod siatką w Natalinie

2 tygodni temu

Drużyny pań z Kamienia, Leśniowic i Zamościa rywalizowały w II Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet o „Puchar Wójta Gminy Kamień”. Imprezę nad zalewem w Natalinie zorganizowano z okazji jubileuszu 40-lecia gminy Kamień.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjne okazały się siatkarki „Atom” Kamień I, które pokonały „Astrę” Leśniowice 2:1; „Out Team” Zamość 2:0 i „Atom” Kamień II 2:0. Drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z Zamościa, zwyciężając „Atom” Kamień II 2:1 i „Astrę” Leśniowice również 2:1. Trzecie miejsce zajęły siatkarki „Astry” Leśniowice wygrywając z zespołem „Atom” Kamień II 2:1. Zawodniczki „Atom” Kamień II uplasowały się na czwartym miejscu.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary. Najmłodszą zawodniczką turnieju była Karolina Radecka (Astra), najbardziej doświadczoną – Iwona Paszkowska (Out Team), a najlepszą – Dorota Kozyrska (Atom I). Wyróżnione siatkarki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego. Zawody sędziował Zbigniew Krzywicki. (opr. mo)