Dawid Nojszewski przedłużył kontrakt z Podlasiem Biała Podlaska. Grający na pozycji obrońcy wychowanek Polonii Warszawa w bialskim trzecioligowców występuje od 4 lat z roczną przerwą, gdy przeniósł się do Lewartu Lubartów. Do tej pory w biało-zielonych barwach wystąpił w 60 meczach. 26 z nich przypadło na ostatni sezon, w którym zdobył gola i zanotował 2 asysty.
Nojszewski jest drugim graczem, który otrzymał nową umowę w Podlasiu. Jak już informowaliśmy, w bialskiej drużynie pozostanie jej kapitan Jarosław Kosieradzki.
JK / opr. PaW
Fot. MKS Podlasie Biała Podlaska / Facebook

5 dni temu














