Półfinał wojewódzki w Czwórboju lekkoatletycznym – zwycięstwa zespołów SP 1 Łuków i SP 5 Biała Podlaska

slowopodlasia.pl 1 godzina temu
W kategorii dziewcząt triumfowała drużyna SP 1 Łuków, która zdobyła 1358 punktów. Opiekunem zespołu była pani Ewa Czerska. W skład zwycięskiej drużyny weszły: Blanka Wolińska, Natalia Pieniak, Hanna Rosińska, Jagoda Kopiejek, Mika Gawrońska oraz Hanna Zgorzałek. Na drugiej pozycji uplasowały się dziewczęta z SP Piszczac (1196 pkt.), a trzecie miejsce zajęła drużyna SP 9 Biała Podlaska (1127 pkt.). Pozostałe miejsca zajęły: SP 5 Łuków, SP 5 Biała Podlaska, SP 3 Międzyrzec Podlaski oraz SP 1 Parczew.W rywalizacji chłopców najlepsza okazała się drużyna SP 5 Biała Podlaska z wynikiem 931 punktów. Opiekunem zespołu był pan Piotr Ciejak. W skład zwycięskiej ekipy weszli: Kacper Rudzki, Wiktor Wojtaś, Paweł Hryciuk, Jakub Wojciechowski, Szymon Kamiński oraz Antoni Lewczuk. Drugie miejsce zajęli chłopcy z SP 9 Biała Podlaska (902 pkt.), a trzecie – zespół SP Piszczac (849 pkt.). Na dalszych pozycjach znalazły się drużyny: SP 1 Terespol, SP 1 Łuków oraz SP 5 Łuków.Za zajęcie pierwszych miejsc zespoły otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Bialski Szkolny Związek Sportowy, natomiast wszystkie drużyny – pamiątkowe dyplomy.Awans do kolejnego etapu rozgrywek wywalczyły drużyny dziewcząt: SP 1 Łuków oraz SP Piszczac, a wśród chłopców – SP 5 Biała Podlaska i SP 9 Biała Podlaska.
Idź do oryginalnego materiału