Półmaraton Dziwnowskiej Ligi Biegowej

kamienskie.info 6 godzin temu

Półmaraton zakończył X edycję Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Bieg rozgrywany był w wymarzonych warunkach pogodowych, na trasie Międzywodzie – Wisełka – Międzywodzie. Niespodzianki nie było, zwyciężył Arkadiusz Borysiuk (KB Kamień Pom/Elite Nieruchomości Szczecin), który dystans ponad 21 kilometrów pokonał w czasie 1,22,15.

Na drugim miejscu finiszował Artur Kruszewski (Gostyń) – 1,28,55, na trzecim, biegający doktor Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin) – 1,34,29. Taka sama jest kolejność końcowa X edycji DLB wśród mężczyzn. Najszybszą kobietą okazała się Justyna Widziewicz (Szczecin) – 1,42,18, druga do mety przybiegła Joanna Plesińska (Goleniów) – 1,52,56 trzecia Bożena Jańczak (KB Kamień Pom) – 1,54,43.

Podsumowanie półmaratonu odbyło się na terenie OW Marena Wellness & Spa, gdzie zawsze jesteśmy serdecznie przyjęci, a dodatkowo szefostwo ośrodka ufundowało dla wszystkich zawodnika upominek. Organizator Dziwnowskiej Ligi Biegowej składa serdeczne podziękowania właścicielom i obsłudze OW Marena Wellness & Spa, strażakom OSP Dziwnów za obsługę techniczn : Włodzimierzowi Heweltowi, Cezaremu Wieczorkowi i Robertowy Surmie oraz Ewelinie Siniowskiej za obsługę biura zawodów. Podziękowania kierujemy też do włodarzy Gminy Dziwnów, która finansuje organizacje DLB.