Polski Cukier Start Lublin wygrywa w sparingu z Zastalem Zielona Góra

W ostatnim meczu sparingowym przed nowym sezonem ORLEN Basket Ligi, koszykarze Polskiego Cukru Startu Lublin zanotowali imponującą wygraną nad Zastalem Zielona Góra, kończąc przygotowania z trzecim triumfem. Spotkanie, które odbyło się bez udziału publiczności, zakończyło się wynikiem 110:78 dla gospodarzy.

Zwycięski mecz sparingowy

Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego od początku meczu narzucili tempo gry, wygrywając wszystkie kwarty. Dzięki zespołowej grze oraz solidnym występom kluczowych zawodników, takich jak Williams (16 pkt) i Karolak (15 pkt), udało się kontrolować przebieg meczu. Szczególnie dominująca była czwarta kwarta, którą Startowcy wygrali 26:16, pieczętując tym samym swoje zwycięstwo.

Przedsezonowe przygotowania

Zwycięstwo nad Zastalem było trzecim triumfem w okresie przygotowawczym, który trwa od 19 sierpnia. Wygrana ta może być dobrym prognostykiem przed startem rozgrywek ORLEN Basket Ligi, które rozpoczną się dla czerwono-czarnych już 5 października wyjazdowym spotkaniem z Arriva Polskim Cukrem Toruń.

Co sądzisz o formie Startu Lublin przed nowym sezonem? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach lub udostępnij artykuł!