„Potraktujmy to poważnie". Apel radnego przed falą upałów

2 godzin temu
Podczas sesji Rady Miasta Ostrołęki głos w sprawie zbliżających się upałów zabrał wiceprzewodniczący rady Stanisław Szatanek. Radny wygłosił oświadczenie, w którym zaapelował o poważne potraktowanie zagrożeń związanych z wysokimi temperaturami.
Idź do oryginalnego materiału