Powitanie Lata z Gminą Słupca i Krajowy Trening Pierwszej Pomocy

wirtualnyregion.eu 2 godzin temu

W sobotę (20.06.) na boisku sportowym w Młodojewie odbyło się wyjątkowe wydarzenie! W godzinach 16:00 – 19:00 pod okiem profesjonalistów można było całkowicie BEZPŁATNIE i bez żadnych zapisów nauczyć się m.in.:
– Jak bezpiecznie ocenić miejsce wypadku,
– Jak sprawdzać przytomność i oddech,
– Jak prawidłowo wezwać pomoc,
– Jak skutecznie prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO).
Wydarzenie odbyło się w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLiOC). To była idealna okazja, żeby połączyć powitanie lata z nauką przydatnych umiejętności, zamienić teorię w praktykę i zyskać pewność siebie w sytuacjach kryzysowych.
Wstęp był otwarty dla wszystkich – w wydarzeniu wzięło udział wiele osób z okolicznych miejscowości Powiatu Słupeckiego.

Idź do oryginalnego materiału