Ośmioosobowy zespół stomatologów i wolontariuszy z Uniwersytetu Medycznego wyruszył dziś na Jamajkę. Przez najbliższe trzy tygodnie chcą wyleczyć co najmniej trzystu pacjentów. Misję wspiera poznańskie Stowarzyszenie dla Świata. O szczegółach wyprawy opowiadała Justyna Janiec-Palczewska ze Stowarzyszenia Dla Świata.
Poznańscy stomatolodzy wyruszają na Jamajkę – Justyna Janiec-Palczewska (Stowarzyszenie Dla Świata)
3 dni temu
- Strona główna
- Medycyna lokalna
- Poznańscy stomatolodzy wyruszają na Jamajkę – Justyna Janiec-Palczewska (Stowarzyszenie Dla Świata)
Powiązane
Kraj. Osiem godzin czekała na OIT. Zmarła
1 godzina temu
Oferują pomoc i kradną pieniądze. Wystarczy jeden podpis
2 godzin temu
Ewakuacja w ŚCO. To tylko ćwiczenia
3 godzin temu
W ogrodzenie
3 godzin temu
Polecane
Są tanie i wartościowe. Dietetycy obalili popularny mit
2 godzin temu
Pożar hali we Włocławku. Ewakuacja sąsiedniego szpitala
2 godzin temu















