Poznańscy stomatolodzy wyruszają na Jamajkę – Justyna Janiec-Palczewska (Stowarzyszenie Dla Świata)

3 dni temu

Ośmioosobowy zespół stomatologów i wolontariuszy z Uniwersytetu Medycznego wyruszył dziś na Jamajkę. Przez najbliższe trzy tygodnie chcą wyleczyć co najmniej trzystu pacjentów. Misję wspiera poznańskie Stowarzyszenie dla Świata. O szczegółach wyprawy opowiadała Justyna Janiec-Palczewska ze Stowarzyszenia Dla Świata.

Idź do oryginalnego materiału