Praca w Urzędzie Gminy i Miasta Nowa Dęba

carpatiabiznes.pl 3 tygodni temu
Zdjęcie: praca nowa dęba urząd miasta

Nowa Dęba/Praca. Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba zatrudni na zastępstwo pracownika na stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami.

Miejsce pracy jest w Referacie Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Na podstawie art. 16 ust. 1ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1135) w związku z usprawiedliwioną nieobecnością inspektora ds. gospodarki nieruchomościami w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba, zachodzi konieczności zatrudnienia pracownika na zastępstwo w czasie usprawiedliwionej nieobecności w pracy pracownika samorządowego.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o planowaniu zagospodarowaniu przestrzennym, o samorządzie gminnym, o ochronie danych osobowych, o dostępie do informacji publicznej,
  • mile widziana znajomość systemu QGIS,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • w zakresie gospodarowania nieruchomościami:
  • prowadzenie spraw związanych z podziałem nieruchomości, wydawanie opinii o wstępnym podziale i decyzji podziałowych.
  • prowadzenie rejestru decyzji podziałowych.

w zakresie gospodarowania przestrzenią:

  • prowadzenie procedury wydawania decyzji o ustaleniu inwestycji celu publicznego.
  • prowadzenie postępowania w sprawie ustalenia decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.
  • prowadzenie rejestru decyzji.
  • przenoszenie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu na rzecz innego podmiotu.
  • wydawanie decyzji wstrzymującej użytkowanie terenu oraz przywrócenie poprzedniego stanu użytkowania.
  • w zakresie geodezyjno-kartograficznym: prowadzenie numeracji porządkowej nieruchomości,

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  • praca odbywa się w systemie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w budynku Urzędu,
  • wymagająca kontaktu z interesantami,
  • budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (brak windy).

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny – własnoręcznie podpisany,
  • życiorys – curriculum vitae,
  • kwestionariusz osobowy – własnoręcznie podpisany,
  • kserokopie lub odpisy świadectw, dyplomów potwierdzających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach;
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej umiejętności czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych, oraz, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe – własnoręcznie podpisane.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonej kopercie w Biurze Obsługi Klienta (parter) Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba (ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba lub za pośrednictwem poczty w terminie do 4 września 2024 r. do godz. 15.30 (decyduje data wpływu do UMiG).

Na kopercie winien być umieszczony dopisek: nabór na zastępstwo na stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami.

Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Inne informacje:

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych jest dostępna na stronie internetowej: link otwiera się w nowym okniehttp://www.nowadeba.pl/bip/nabory/klauzula-informacyjna-informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/.

Osoby spełniające wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze zostaną powiadomione telefoniczne o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty aplikacyjne należy składać wyłącznie w języku polskim.

Dokumenty aplikacyjne nie spełniające wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze, po zakończeniu rekrutacji zostaną odesłane lub odebrane osobiście przez kandydata. Dokumenty osób, które w procesie rekrutacji zakwalifikowały się do dalszego etapu będą przechowywane zgodnie z instrukcją kancelaryjną.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Organizacyjnym UMiG Nowa Dęba (pokój nr 214, II piętro, tel. 15 846 26 71 w. 214).

Idź do oryginalnego materiału