Do 12 września potrwa przerwa technologiczna w części rekreacyjnej basenów gorzowskiej Słowianki. Spółka informuje, iż ważność karnetów została automatycznie przedłużona o czas trwania przerwy.
Bez zmian można korzystać codziennie od 6 do 21:45 z basenu sportowego i saun.
fot. slowianka.pl






![Narew kończy sezon zwycięstwem! Pewna wygrana ze Żbikiem [ZDJĘCIA]](https://sport.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_3431.jpg)








![Polska skuteczniejsza w obronie. Najlepsze bloki z meczu z Japonią [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MX3VWM1978J1J-C461.jpg)


