Trener Andrzej Sawicki nie awansował do drugiej ligi z Górnikiem Polkowice. Najpierw przegrał bezpośrednią rywalizację z zielonogórską Lechią, a następnie jego drużyna nie sprostała w barażach rywalowi z Łomży. W piłkarskiej zielonej Górze mówił nam jak wygląda u niego posezonowa rzeczywistość. Trwające okienko transferowe to dla sztabu Górnika Polkowice okres intensywnej pracy. Trener Andrzej Sawicki …
PZG: Bywało gorzej i już myślę o wyzwaniach na przyszły sezon – Andrzej Sawicki po przegranej walce o drugą ligę [WIDEO]
4 dni temu
- Strona główna
- Sport lokalny
- PZG: Bywało gorzej i już myślę o wyzwaniach na przyszły sezon – Andrzej Sawicki po przegranej walce o drugą ligę [WIDEO]
Powiązane
MKL Chełm z udanym występem w Lublinie
49 minut temu
MKS Agros Chełm w rekordami w Lublinie
56 minut temu
Szachiści chełmskiego Agrosu zdominowali konkurencję
1 godzina temu
Nowe boisko przy SP nr 2
1 godzina temu
Polecane
Szalona statystyka Mbappe. "Śmiertelnie niebezpieczny"
1 godzina temu
WIELKI LEO MESSI, MBAPPE I HAALAND TRZYMAJĄ TEMPO!
1 godzina temu
Borek w mocy futbolu o technice messiego #shorts
1 godzina temu


















