PZG: Bywało gorzej i już myślę o wyzwaniach na przyszły sezon – Andrzej Sawicki po przegranej walce o drugą ligę [WIDEO]

4 dni temu

Trener Andrzej Sawicki nie awansował do drugiej ligi z Górnikiem Polkowice. Najpierw przegrał bezpośrednią rywalizację z zielonogórską Lechią, a następnie jego drużyna nie sprostała w barażach rywalowi z Łomży. W piłkarskiej zielonej Górze mówił nam jak wygląda u niego posezonowa rzeczywistość. Trwające okienko transferowe to dla sztabu Górnika Polkowice okres intensywnej pracy. Trener Andrzej Sawicki …

Idź do oryginalnego materiału