Radość, rywalizacja i integracja. Wyjątkowa olimpiada zgromadziła 11 ośrodków

2 godzin temu
I Olimpiada Sportowa Osób z Niepełnosprawnościami odbyła się w piątek – 19 czewca w Żerkowie. Inicjatorem i organizatorem wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy im. Św. Szarbela w Dobieszczyźnie. W sportowej rywalizacji udział wzięli uczestnicy z 11 ośrodków, którzy zmierzyli...
Idź do oryginalnego materiału