Reprezentant Polski U-17 w Sandecji. Biało-czarni ogłosili kolejny transfer

1 godzina temu
Sandecja sięga po jeden z ciekawszych młodych talentów w polskiej piłce. Do Nowego Sącza trafił Marcel Płocica, reprezentant Polski U-17, który w poprzednim sezonie zdobył osiem bramek na poziomie III ligi.
Idź do oryginalnego materiału