Rugby Białystok: Rekordowa wtopa na Wybrzeżu

dziendobrybialystok.pl 2 godzin temu

Wizyta u lidera Ekstraligi okazała się bardzo bolesna dla rugbistów Budmex Rugby Białystok. Ekipa ze stolicy Podlasia przegrała aż 0:100 z zespołem Life Style Catering RC Arka Gdynia. Białostoczanie to beniaminek rozgrywek, a przegrana ma niestety rekordowe rozmiary. Ekipa Budmex Rugby zajmuje w tej chwili ostatnią lokatę w tabeli. Białostoczanie już do przerwy przegrywali w rekordowych rozmiarach aż 0:48. Gospodarze nie mieli litości i po przerwie dalej atakowali i zdobyli jeszcze dodatkowe 52 punkty kończąc trzycyfrowym wynikiem. "Dzięki za tę lekcję. Mecz z kategorii przeanalizować, wyciągnąć wnioski i wymazać go z pamięci. Mimo wszystko nie poddajemy się i wracamy do ciężkiej pracy na treningach." - głosi komunikat klubu z Białegostoku umieszczony na profilu Fb. Life Style Catering RC Arka Gdynia - Budmex Rugby Białystok 100:0 (48:0) 1. Life Style Catering RC Arka Gdynia 4 mecze 19 pkt 215-73 2. ORLEN Orkan Sochaczew 4 mecze 19 pkt 162-40 3. MKS Ogniwo Sopot &nbs