Ruszył nabór wniosków do Programu” Mikroretencja”

8 godzin temu

Program „Mikroretencja” ma na celu zwiększenie retencji wód opadowych przy budynkach jednorodzinnych. Przyczyni się do ochrony lokalnych zasobów wodnych, łagodzenia skutków suszy i przeciwdziałania podtopieniom. Wnioski można już składać poprzez odpowiedni generator. Na potrzeby naboru prezentujemy listę kontrolną, która pomoże w przygotowaniu pełnej dokumentacji. https://www.wfosgw.poznan.pl/aktualnosci-z-funduszu/program-mikroretencja-jakie-dane-i-dokumenty-przygotowac/

Idź do oryginalnego materiału