Ruszył nabór wniosków na stypendia dla żagańskich uczniów

2 godzin temu

Żagań rozpoczął nabór wniosków o stypendia za wybitne osiągnięcia uczniów szkół podstawowych. Mogą je zgłosić dyrektorzy placówek zarządzanych przez organ prowadzący, a także rodzice.

Wyróżnienia będą przyznawane za naukę, kulturę i sztukę oraz sport. – Mamy bardzo zdolne dzieci oraz młodzież i warto, aby docenić ich aktywność. Wielokrotnie to także ich działania poza murami szkół. Czekamy na wnioski dotyczące nagrodzenia uczniów – mówi burmistrz Sławomir Kowal:

Dodajmy, iż wnioski o stypendia można składać do 31 sierpnia.

Idź do oryginalnego materiału