Setki osób, jeden cel i wspólna misja – za nami Ogólnopolska Pielgrzymka Wspóln…

migranciwpolsce.pl 2 godzin temu


Setki osób, jeden cel i wspólna misja – za nami Ogólnopolska Pielgrzymka Wspólnoty Caritas!

Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie ponownie wypełniła się ludźmi, którzy na co dzień niosą pomoc w swoich lokalnych społecznościach i diecezjach. Wolontariusze, pracownicy i przedstawiciele Caritas z całej Polski spotkali się w Świątyni Opatrzności Bożej, by wspólnie się modlić, dzielić doświadczeniem i po prostu być RAZEM.

Za nami warsztaty, prezentacje dobrych praktyk, zwiedzenie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz wspólna Eucharystia, której przewodniczył Abp. Adrian Galbas.

Na koniec odbył się koncert zespołu TGD – jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki uwielbieniowej w Polsce.

Ten dzień przypomniał nam, iż razem możemy więcej – dzieląc się doświadczeniem, ucząc się od siebie i czerpiąc siłę ze wspólnej modlitwy oraz obecności.

Dziękujemy każdemu z Was, bo wiemy, iż dopiero RAZEM – tworzymy wielką Rodzinę Caritas.

PS. Dajcie znać w komentarzach z jakich części Polski przyjechaliście








Żródło materiału CARITAS POLSKA

Idź do oryginalnego materiału