Setki osób, jeden cel i wspólna misja – za nami Ogólnopolska Pielgrzymka Wspólnoty Caritas!
Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie ponownie wypełniła się ludźmi, którzy na co dzień niosą pomoc w swoich lokalnych społecznościach i diecezjach. Wolontariusze, pracownicy i przedstawiciele Caritas z całej Polski spotkali się w Świątyni Opatrzności Bożej, by wspólnie się modlić, dzielić doświadczeniem i po prostu być RAZEM.
Za nami warsztaty, prezentacje dobrych praktyk, zwiedzenie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz wspólna Eucharystia, której przewodniczył Abp. Adrian Galbas.
Na koniec odbył się koncert zespołu TGD – jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki uwielbieniowej w Polsce.
Ten dzień przypomniał nam, iż razem możemy więcej – dzieląc się doświadczeniem, ucząc się od siebie i czerpiąc siłę ze wspólnej modlitwy oraz obecności.
Dziękujemy każdemu z Was, bo wiemy, iż dopiero RAZEM – tworzymy wielką Rodzinę Caritas.
PS. Dajcie znać w komentarzach z jakich części Polski przyjechaliście
Żródło materiału CARITAS POLSKA






![Polski blok zatrzymuje Niemców. Ogromna przewaga w defensywie [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ684UUR8TGUY-C321.webp)

![Polacy zdominowali Niemców w ataku. Najlepsze zagrania meczu [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ66R9R324DJO-C461.jpg)

