Słowianin wywiózł ze Świdnicy pełną pulę punktów [FOTO/VIDEO]

1 godzina temu

Nie było niespodzianki w meczu IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z liderem tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi. Goście byli zespołem zdeydowanie lepszym i pewnie dopisali do swojego dorobku komplet punktów.

Goście rozpoczęli spotkanie z wysokiego „C”, wychodząc na prowadzenie już w 10. minucie spotkania. Piłkę z rzutu wolnego dorzucił Wojciech Szuba, a skutecznym uderzeniem głową popisał się Adrian Niewiadomski. Po chwili było już 2:0. Rozpędzony Słowianin ruszył z kolejną akcją wykończoną przez Doriana Krakowskiego. Ten sam zawodnik ustalił wynik do przerwy na 3:0. Woliborzanie wykorzystali nasz błąd przy wyprowadzeniu piłki i mocnym strzałem z dystansy podwyższyli rezultat meczu.

Po zmianie stron świdniczanie stworzyli sobie kilka okazji, by pokusić się choćby o honorowego gola. Najbliżej celu był wprowadzony po przerwie 17-letni napastnik Bartosz Kruchlak, który chybił z kilku metrów. Swoją szanse między innymi miał również Mateusz Mojka, ale nie był w stanie uderzyć w światło bramki z okolicy linii pola karnego. Do sieci trafili za to przeciwnicy, którzy wykorzystując fatalny błąd w naszej defensywie ustalili wynik na 4:0.

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Słowianin Wolibórz 0:4 (0:3)

Skład: Kotau, Misztal, Sowa, Ratajczak, Sobczak, Filipczak (75′ Duda), Torete, Taranek (80′ Zawiła), Migas (63′ Sikora), Mojka (80′ Lisiecki), Dryja (46′ Kruchlak).

/MDvR, FOTO: Michał Nadolski, VIDEO: Mariusz Ordyniec/