Star Starachowice lepszy od Czarnych Połaniec. Szósta wygrana w lidze i zła seria przełamana

Michał Wcisło, Adrian Szynka, a także Mateusz Kawecki strzelcami bramek w sobotniej konfrontacji pomiędzy Starem Starachowice a Czarnymi Połaniec. W meczu 10. kolejki III ligi gr. IV, to team prowadzony przez trenera Przemysława Cecherza sięgnął po pełną pulę, wygrywając 4:1. - Na początku drugiej połowy Czarni trochę nas zaskoczyli. Nieco zaspaliśmy we własnym polu karnym przy tej bramkowej akcji. Podbudowaliśmy się po pucharowej porażce w Tarnobrzegu i zdobyliśmy dziś sporo bramek – powiedział po ostatnim gwizdku arbitra Michał Wcisło. Skrzydłowy starachowickiego Staru był jednym z bohaterów sobotniego spotkania. Jeden z najskuteczniejszych strzelców poprzedniego sezonu, również w rywalizacji z Czarnymi Połaniec okazał się niezwykle skuteczny.

20-latek był tym graczem, który otworzył wynik. Wynik na 2:0 dla gospodarzy podwyższył wracający do wyjściowego składu Adrian Szynka. Po zmianie stron, team trenera Przemysława Cecherza wcale nie zamierzał zwalniać tempa. W 55 minucie na listę snajperów ponownie wpisał się Wcisło.

- Gratuluje zawodnikom postawy. Dla nas rywalizacja z Czarnymi Połaniec była trudnym zadaniem zwłaszcza w kontekście mentalnym. Musieliśmy się jak najszybciej podnieść po tym, co wydarzyło się w pucharowym meczu w