Stomil przegrywa z rezerwami Legii Warszawa

2 tygodni temu

W piątek, 20 września, Stomil Olsztyn przegrał z Legią II Warszawa 0:3 w meczu 9. kolejki Betclic 3 Ligi.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, z lekką przewagą drużyny z Warszawy. W 10. minucie spotkania szansę na zdobycie bramki dla Stomilu miał Jakub Fronczak, ale nie potrafił pokonać Jakuba Zielińskiego. W pierwszej połowie bramki nie padły.

Po przerwie zawodnicy Legii wyraźnie przeważali, co przełożyło się w 48. minucie na pierwszego gola dla gości. Mateusz Możdzeń świetnym strzałem z dystansu dał prowadzenie Legii. W 51. minucie padła druga bramka dla Legii. Jakub Adkonis po udanej kontrze pokonał olsztyńskiego bramkarza . Kilka minut później Legia podwyższyła na 3:0. Tym razem zdobywcą gola był Jordan Majchrzak. Taki wynik pozostał już do końcowego gwizdka. Był to trzeci z rzędu przegrany mecz Stomilu Olsztyn w 3. lidze.

Kolejnym spotkanie Stomil Olsztyn rozegra na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński, w sobotę (28 września 2024 roku) o godzinie 19:00.

Stomil Olsztyn – Legia II Warszawa 0:3 (0:0)