Nadszedł długo wyczekiwany moment dla całej społeczności oświatowej naszego miasta. W piątek, 26 czerwca w świebodzickich placówkach uroczyście zakończył się rok szkolny 2025/2026. Odbyły się uroczyste apele, podczas których wręczono świadectwa, nagrody za wybitne osiągnięcia oraz listy gratulacyjne dla zaangażowanych rodziców.