
Zawodniczki klubu MKS „Wazówna” zostały mistrzyniami województwa w siatkówce plażowej oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt. W sobotę (13 czerwca) w Kamieniu Krajeńskim odbyły się mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej, w których wzięło udział 41 zespołów. Klub MKS „Wazówna” Golub-Dobrzyń reprezentowały dwie pary: Nina Dąbrowska/Anna Morusiewicz oraz Antonina Wiśniewska/Maja Wrońska. Ogromny sukces odniosły Nina Dąbrowska i Anna Morusiewicz, które przez cały turniej prezentowały świetną formę i pewnie sięgnęły po złote medale oraz tytuł mistrzyń województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki temu zawodniczki będą reprezentować MKS „Wazówna” podczas ogólnopolskiego turnieju w Mielnie, który odbędzie się w dniach 27-28 czerwca. Natomiast kilka dni wcześniej zawodniczki klubu (Nina Dąbrowska, Antonina Wiśniewska, Zuzanna Kaczorowska), reprezentując Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu, wywalczyły I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt. (Szyw), fot. MKS/ZSM












![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




