Szczęśliwe zakończenie 10 kolejki dla Stara Starachowice. Wygrana 4:1 z Czarnymi Połaniec. Galeria zdjęć!

1 tydzień temu
Dzisiejszy mecz przyniósł aż 4 bramki dla zielono czarnych Po przegranym meczu pucharowym z Siarką Tarnobrzeg , zawodnicy Starachowickiej drużyny postanowili pokazać w sobotniej rozgrywce ligowej na co ich stać. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Michał Wcisło który w 24 minucie umieścił futbolówkę w bramce przeciwników. Kolejnym zawodnikiem który wpisał się na listę strzelców był Adrian Szynka który strzelił swojego siódmego ligowego gola w 37 minucie. Czarni Połaniec nie złożyli jednak broni i w 53 minucie strzelili gola kontaktowego. Jednak to był ich ostatni gol w tym meczu, czego nie można można powiedzieć o Starze który 55 i 86 minucie strzelił kolejne gole. A strzelcami kolejno byli ponownie Michał Wcisło i Mateusz Kawecki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego zaciętego spotkania którą przygotował Piotr Szaraniec (BAZA Foto Sport)