Plenerowe imprezy taneczne w centrum Bełchatowa to już lokalna tradycja, która za każdym razem przyciąga tłumy. Nic w tym dziwnego, to doskonała okazja, by na chwilę zwolnić tempo, spotkać się ze znajomymi, potańczyć i wspólnie celebrować letni wieczór w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.
Okazuje się, iż kolejną okazję do zabawy Bełchatowianie będą mieli już dziś, a wydarzenie będzie „beforem” Dni Bełchatowa. W piątek, 26 czerwca, serce miasta zamieni się w wielki parkiet pod gołym niebem. Wszystko za sprawą miejskiej potańcówki pod hasłem „Wakacyjne Brzmienie Miasta”, która wystartuje na placu Narutowicza.
Muzyczna zabawa pod gołym niebem
Organizatorzy zadbali o to, by nikt jutro nie podpierał przysłowiowych ścian, i zapowiadają wyjątkową muzyczną ucztę. Na scenie pojawi się zgrany team artystów, którzy zadbają o różnorodny repertuar i prawdziwie wakacyjny klimat.
Przed bełchatowską publicznością wystąpi Małgosia Stec, której towarzyszyć będą Paweł Noszczyński oraz DJ Bart. Nie zabraknie energii i największych hitów lat 80. i 90., które z pewnością porwą wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystko zacznie się na placu Narutowicza już jutro o godzinie 19:00.



![Kilka dni bez kontaktu. Tragiczne odkrycie w mieszkaniu przy Kołobrzeskiej [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/728035302_1539296271161307_1799874219589190498_n.jpg)









