To już 50 lat, a my ciągle się spotykamy…

nowezyciepabianic.pl 1 dzień temu

Spotykają się co roku, by powspominać szkolne czasy. W imieniu klasy relację zdała nam Zosia Świeczewska-Spanialska. 19 czerwca bieżącego roku […]

Idź do oryginalnego materiału