To nie kolejny śmieszny poradnik. Bycie optymistą się opłaca. Naukowcy wyjaśnili, dlaczego
2 godzin temu
Zdjęcie: Bycie optymistą może się opłacić (zdjęcie poglądowe)
Pesymizm jest już passe. Osoby o pogodnym usposobieniu zwykle cieszą się lepszym zdrowiem. Ale to tylko jeden z przykładów.
- Strona główna
- Regionalne
- To nie kolejny śmieszny poradnik. Bycie optymistą się opłaca. Naukowcy wyjaśnili, dlaczego
Powiązane
"The Economist". Jeszcze bliżej świata — czerwiec '26
24 minut temu
„Przystanek Młody Miłosz” już w ten weekend na Wesołej
48 minut temu
Wanda, Jan, Piotr i Paweł w ludowym kalendarzu
48 minut temu
Polecane
„Literacki Luzik” w buskiej bibliotece
31 minut temu


![Projekt „Inwestuj w Rodzinę” na półmetku. Młodzież z pieczy zastępczej kończy kursy i jedzie na wyjazdy [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/powiat.png)






