„To nie moja wina" - tłumaczą kierowcy. Pasażerowie i tak mają pretensje
1 godzina temu
- Strona główna
- Drogi i komunikacja
- „To nie moja wina" - tłumaczą kierowcy. Pasażerowie i tak mają pretensje
Powiązane
Dobra wiadomość dla pasażerów. Od soboty koniec utrudnień
1 godzina temu
Rozpoczyna się remont ul. Beli Bartóka
1 godzina temu
Metro 31 lat później...
2 godzin temu
Polecane
Mamma mia, jak gorąco! Włochy w piekielnym uścisku
2 godzin temu
Zacznie się w niedzielę. Czesi i Niemcy biją na alarm
2 godzin temu













