„To nie moja wina" - tłumaczą kierowcy. Pasażerowie i tak mają pretensje

1 godzina temu
Do naszej redakcji docierają sygnały od przewoźników oraz pasażerów dotyczące ograniczonej liczby przystanków, na których mogą zatrzymywać się prywatni przewoźnicy w Ostrołęce. Sprawa bywa źródłem nieporozumień między pasażerami a kierowcami. Zapytaliśmy o to Urząd Miasta.
Idź do oryginalnego materiału