Za nami pierwszy dzień pełen tradycji, muzyki i tańca. realizowane są właśnie Ostrołęckie Spotkania z Folklorem. jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć występów albo spróbować lokalnych przysmaków, warto nadrobić zaległości i wpaść dzisiaj do Ostrołęckiego Centrum Kultury.