Tylko Santana i Wierzyca z kompletem punktów

koscierski.info 1 miesiąc temu

To nie był udany weekend w wykonaniu naszych piłkarskich zespołów. Ze zdobycia kompletu punktów mogli się cieszyć jedynie piłkarze Santany Wielki Klincz oraz Wierzycy Stara Kiszewa. Kaszubia Kościerzyna przed własną publicznością podejmowała Stynę Godziszewo. Pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do gospodarzy, którzy po dwóch bramkach Błażeja Troki prowadzili 2:0. Jednak po zmianie stron do głosu doszli przyjezdni. Gola kontaktowego strzelili w 63 min., a niespełna dwadzieścia minut później doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Zacięty pojedynek mają za sobą piłkarze Gwiazdy Karsin, którzy na wyjeździe rywalizowali z Pogonią Prabuty. Mecz lepiej zaczęli miejscowi, którzy już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. W 29 min. do stanu 1:1 doprowadził Jakub Gronowski i takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona. Na początku drugiej połowy Gronowski ponownie pokonał bramkarza gospodarzy, ale miejscowi nie składali broni. Gdy wydawało się, iż mecz zakończy się zwycięstwem Gwiazdy, gospodarze w ostatnich minutach spotkania dwukrotnie zanotowali celne trafienia i ostatecznie to oni cieszyli się z wywalczenia 3 pkt.