Uciążliwe prace przy policji w Starachowicach. Kiedy to się skończy?

1 miesiąc temu
Kiedy to się skończy? Takie pytanie zadają sobie zarówno kierowcy, jak również piesi, którzy znudzeni są już rozkopanym skrzyżowaniem przy Al. Armii Krajowej koło budynku policji w Starachowicach. Od jesieni ub. roku przez kilka dobrych tygodni dawał się najpierw we znaki kierowcom ze Starachowic brak sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Al. Armii Krajowej. Z czasem rozkopano okolice skrzyżowania i niestety ze względu na mrozy, śnieg prace utknęły na jakiś czas.
Jak informowała Małgorzata Galas-Bąba , kierownik Referatu Realizacji Inwestycji w Urzędzie Miejskim jest to związane z budową ścieżki rowerowej w tym rejonie.
- Nie mogła ona być skończona, gdyż najpierw trzeba było położyć kable zasilające sygnalizację świetlną. Właśnie podwykonawca prac oświetlenia przejścia dla pieszych przez skrzyżowania realizuje te prace, co potrwa ok. miesiąca - mówiła w październiku.
Niestety kolejna inwestycja w Starachowicach znacząco przeciągnęła się w czasie. Kiedy to się skończy? - pytają nasi Czytelnicy.
- Obowiązujący termin zakończenia prac to koniec marca - odpowiada Leszek Kowalski , rzecznik prasowy magistr
Idź do oryginalnego materiału