Ujawnia prawdę o sytuacji w polskich szpitalach. Mówi o próbach uciszania
Zdjęcie: Jakub Kosikowski, rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej
Jakub Kosikowski, rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej, przyznał, iż już od wielu lat w polskich szpitalach "wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane". — Kiedy zgłosiłem, iż coś jest nieprawidłowo leczone, w następnym miesiącu nie znalazłem się na dyżurach — powiedział w programie "Debata Gozdyry".

2 godzin temu















