UKS OPP Powiat Kołobrzeski z czterema medalami Mistrzostw Województwa.

5 dni temu

W odbywających się w dniach 12-14 czerwca 2026 roku na miejskiej plaży w Kołobrzegu Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski zdobyli cztery medale, zapewniając sobie awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

Część turniejów półfinałowych odbędzie się również w Kołobrzegu w dniach 27-28 czerwca 2026 roku.

Medaliści:

  • Minisiatkówka chłopców - złoty medal: Juliusz Lech - Stanisław Wyszyński.
  • Juniorzy - srebrny medal: Mateusz Romaniuk - Łukasz Safaryn.
  • Kadeci - srebrny medal: Szymon Baksa - Adam Wojtowicz.
  • Młodzicy - brązowy medal: Nikodem Palacz - Mikołaj Palacz
  • Trener drużyny minisiatkówki: Stefan Wyszyński.
  • Trener pozostałych drużyn medalowych: Dariusz Cholka.

W mistrzostwach we wszystkich kategoriach wiekowych udział wzięło łącznie 336 zawodników. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały uczestnikom, sobotnie i niedzielne zmagania odbywały się przy silnym wietrze oraz w strugach deszczu. Tym bardziej wszystkim zawodnikom należą się ogromne gratulacje za wytrwałość, determinację i sportową postawę. Cztery medale zdobyte w tak wymagających warunkach są dowodem ciężkiej pracy zawodników i trenerów UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia oraz kolejnych sukcesów na dalszych etapach mistrzostw.

Idź do oryginalnego materiału