Upalny weekend w Ostrołęce. Mieszkańcy szukają ochłody nad Narwią [WIDEO, ZDJĘCIA]

2 godzin temu
Wysokie temperatury sprawiły, iż mieszkańcy Ostrołęki szukają sposobów na spędzenie wolnego czasu w chłodniejszych miejscach. Przy bezchmurnym niebie i mocnym słońcu naturalnym kierunkiem dla wielu osób stały się tereny zielone oraz okolice rzeki.
Idź do oryginalnego materiału