Uwaga kierowcy! Ważna zmiana na ul. Mickiewicza!

strefamiast.pl 3 tygodni temu

Od 31 maja do 2 czerwca będzie przebudowywany przez MPWiK kanał tłoczny kanalizacji sanitarnej na Sępolnie. Kierowców z tego powodu czekają objazdy.

Zmiany będą dotyczyć organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza, alei Wielkiej Wyspy oraz al. Paderewskiego. Przez trzy dni nie będzie możliwy przejazd ul. Mickiewicza w kierunku mostu Zwierzynieckiego na tym skrzyżowaniu. Jadąc od strony Sępolna i mostów Chrobrego kierowcy będą mogli skręcić tylko w prawo w aleję Paderewskiego lub w lewo w aleję Wielkiej Wyspy. Z objazdu będą musieli skorzystać także kierowcy jadący od strony mostu Zwierzynieckiego w kierunku Sępolna czy mostów Chrobrego. Proponowana dla nich trasa prowadzi przez ul. Wajdy, Wróblewskiego, al. Wielkiej Wyspy do Mickiewicza. Nie będzie możliwy bowiem przejazd przy skrzyżowaniu Mickiewicza i AWW oraz Paderewskiego od strony mostu Zwierzynieckiego.

Organizacja ruchu tymczasowego na ul. Mickiewicza

W czasie wprowadzonego objazdu specjaliści od kanalizacji będą przepinać kanał tłoczny instalacji sanitarnych o średnicy 400 mm.

W związku z planowanym wykonaniem prac związanych z przebudową kanału tłocznego na ulicy Mickiewicza i wyłączeniem z ruchu ul. Mickiewicza na części skrzyżowania z al. Paderewskiego, od wyjazdów porannych w dniu 31 maja 2024 roku do zjazdów w dniu 2 czerwca 2024 planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej. Autobus linii 115 pojedzie w obu kierunkach od ul. Mickiewicza, przez AWW, do ul. Wróblewskiego i Wajdy.

Idź do oryginalnego materiału