Firma RCGO reSort, odbierająca odpady komunalne na terenie powiatu gostyńskiego apeluje o wcześniejsze wystawianie pojemników przed posesje. Apel dotyczy poniedziałku, 29 czerwca. Tego dnia odpady powinni wystawić między innymi mieszkańcy gminy Poniec.
Informujemy, iż ze względu na prognozowane fale upałów i w trosce o zdrowie pracowników, odpady będą odbierane wcześniej - czytamy w komunikacie.
Ekipy wyjadą w trasę już od godziny 5.00 rano, stą dprośba do mieszkańców o wystawienie pojemników i worków przed posesję w wieczór poprzedzający wywóz lub najpóźniej do godziny 5.00 rano, w dniu odbioru.
Z komunikatu wynika, iż odpady wystawione później mogą nie zostać odebrane.
Dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy osobom dbającym o czystość w naszym regionie - zwraca się do mieszkańców firma RCGO reSort.
SPRAWDŹ nowe harmonogramy odbioru odadów komunalnych II połowie 2026 r. - KLIKNIJ w obrazek PONIŻEJ
https://gostynska.pl/wiadomosci/duze-zmiany-w-harmonogramach-odbioru-odpadow-na-ii-polrocze-firma-odbierajaca-wyznaczyla-inne-terminy/UoButNkIGHBVORfuT0LA
















