"V4 powraca". Grupa Wyszehradzka znów chce mówić jednym głosem i odzyskać wpływy w Brukseli

1 godzina temu
Zdjęcie: Od lewej: premier Czech Andrej Babisz, premier Polski Donald Tuski, premier Węgier Peter Magyar i premier Słowacji Robert Fico po spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej (V4) w Godolló na Węgrzech, 23 czerwca


Po latach sporów przywódcy państw V4 ogłaszają nowe otwarcie. Czy rzeczywiście można mówić o przełomie? Eksperci zwracają uwagę, iż o przyszłości Grupy Wyszehradzkiej zadecyduje coś więcej niż jeden udany szczyt.
Idź do oryginalnego materiału