W Goworówku zderzył się samochód z motocyklem. Dwie osoby zabrane do szpitala

3 godzin temu
W Goworówku zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Obie osoby z motocykla zostały przewiezione do szpitala.
Idź do oryginalnego materiału