Wandale zniszczyli klub MMA w Łomży. Sportowcy proszą o wsparcie i ogłaszają zbiórkę

1 godzina temu
Na nagraniach z monitoringu klubu widać zamaskowaną osobę, która wybija szybę, wchodzi do środka i wylewa jakąś substancję. Jak się okazało, był to najprawdopodobniej kwas mlekowy, który ma bardzo drażniący zapach i bardzo ciężko go usunąć. Dlatego mata, na...
Idź do oryginalnego materiału