[WIDEO] Gdy wóda wejdzie za mocno, włącza się nieśmiertelność
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Zrzut ekranu 2026 05 09 123701
Tutaj nie ma co za dużo komentować. Sytuacja z al. Andersa w Bielsku-Białej i typowa imprezowa ekipa w akcji. Niektórzy jak trochę za dużo wypiją, to zapominają o tym, iż nie są nieśmiertelni.
- Strona główna
- Regionalne
- [WIDEO] Gdy wóda wejdzie za mocno, włącza się nieśmiertelność
Powiązane
Krzysztof Ziaja
2 godzin temu
Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mieszkanki Łomży
2 godzin temu
Polecane
Różne punkty słyszenia: Inwestycja w Miękini
1 godzina temu
Włodawa. Polesie rozmawia o wspólnej marce
2 godzin temu









