Wielki sukces Rafała Mikołajczyka z SK Family Dziemiany

koscierski.info 3 godzin temu

Rafał Mikołajczyk został zwycięzcą Indywidualnych Mistrzostw Północy w Skacie. W czołowej dziesiątce znaleźli się również inni reprezentanci klubu z Dziemian. Zawodnicy SK Family Dziemiany wzięli udział w finale Indywidualnych Mistrzostw Północy w skacie, który odbywał się w Złotowie. Gospodarzem zawodów był klub Krajna Złotów. Do rywalizacji przystąpiło 16 najlepszych zawodników z klasyfikacji generalnej Grand Prix Północy. Uczestnicy rozegrali 5 serii po 48 rozdań. Znakomicie w tych pojedynkach zaprezentował się mieszkaniec Kościerzyny – Rafał Mikołajczyk, który w Złotowie reprezentował drużynę SK Family Dziemiany. Wywalczył on tytuł Mistrza Północy. Drugie miejsce przypadło Konradowi Kowalskiego z Krajny Złotów, a trzecie Markowi Radtke z MOKSiR Puck. Warto dodać, iż w finałowej szesnastce, swój udział na 5 lokacie zakończył Marcin Żywicki z SK Family Dziemiany, a na 8 – jego klubowy kolega Paweł Mikołajczyk. Z kolei Tomasz Mikołajczyk uplasował się na miejscu 15. Warto też wspomnieć, iż 6 pozycję wywalczył Stanisław Narloch z GOKSiR Liniewo. Podczas tej imprezy podsumowano również cały