鈥濿jecha艂 we mnie rowerzysta". Czytelnik apeluje o bezpiecze艅stwo na chodnikach

1 godzina temu
Do redakcji eOstro艂臋ki napisa艂 czytelnik, kt贸ry opisa艂 nieprzyjemn膮 sytuacj臋, jakiej do艣wiadczy艂 na jednym z przystank贸w w centrum miasta. Jego relacja to kolejny g艂os w dyskusji o bezpiecze艅stwie pieszych na miejskich chodnikach, na kt贸rych coraz cz臋艣ciej pojawiaj膮 si臋 rowery i ...
Id藕 do oryginalnego materia艂u