Wrocławianin produkował utwory muzyczne dla czołówki polskiej sceny. Teraz zabrał głos

1 miesiąc temu
Kuba Hejz to wrocławski producent muzyczny i wokalista. Współpracował z artystami takimi jak: Waldemar Kasta, Sarius, Kartky, Gedz i inni. Występował jako producent pod ksywą HVZX. Jako wokalista postanowił wyjść poza ramy hip hopu, a słuchacze częściej porównują go do Riedla, Corteza czy Mroza. Jego najnowszy wokalny utwór "Boję się ciszy" podbija serca słuchaczy. Kuba Hejz wychował się we Wrocławiu i jako nastolatek rozpoczął przygodę z muzyką, ucząc się gry na gitarze. Następnie założył pierwszy zespół i grywał na wrocławskim rynku. Ukończył wrocławską Politechnikę z tytułem akustyka.
Zagrał blisko 500 koncertów w kraju i za granicą. Po niedługim czasie zajął się produkcją, realizacją, a także djingiem. Współpracował z wieloma znakomitymi artystami takimi jak: Tymek, Sarius, Kartky, Gedz, Paluch, W.E.N.A i wielu innych.
Prywatnie Kuba Hejz to człowiek wyjątkowo wrażliwy. Kilka dni temu wokalista wydał nowy autorski utwór wokalny „Boję się ciszy”
Jest to utwór opowiadający o samotności i trudzie związanym z koniecznością radzenia sobie z nią. Jest wynikiem osobistej straty artysty. Zarówno sam utwór, jak i teledysk zostały napisan
Idź do oryginalnego materiału