Wspólna zabawa i integracja. Piknik Rodzinny „Razem mamy siłę” w gminie Łyse [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Mieszkańcy gminy Łyse spotkali się na czwartej edycji Pikniku Rodzinnego „Razem mamy siłę”. To coroczna impreza pod patronatem tamtejszego wójta, organizowana specjalnie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz ich najbliższych.
Idź do oryginalnego materiału