Wysoka wygrana Stali Łańcut z Sokołem Kamień [foto]

lancut4u.pl 1 tydzień temu

Co za meczycho w wykonaniu podopiecznych Krzysztofa Koraba!!! Zaczęło się tradycyjnie od gongu w wykonaniu przeciwnika i bramki w 15’ w wykonaniu Wiktora Stępniowskiego, ale po „liściu na twarz” ipobudce na boisku rządzili i dzielili zawodnicy z Łańcuta – już w 18’ do sieci pod poprzeczkę trafił z ostrego kąta Oskar Majda po przebojowym rajdzie lewą flanką. Tuż po przerwie na prowadzenie niebiesko-białych wyprowadził niezawodny Wojciech Reiman, który ponownie wpisał się na listę strzelców dziesięć minut później, a na okrasę także dublet ustrzelił Patryk Wójcik, który pojawił się na murawie od początku drugiej połowy meczu. Warto wspomnieć o debiucie kolejnego adepta Akademia Piłkarska Stal Łańcut czyli juniora młodszego Radosława Sojko, który przez ostatnie 10 minut spotkania bez zarzutu kasował poczynania przeciwników w roli środkowego obrońcy.

Brawo Panowie!!!
Co interesujące porażka Cosmosu sprawiła, iż na prowadzeniu w tabeli znalazła się drużyna Pogoń Sokół Lubaczów… z którą zagramy już w najbliższą niedzielę w wyjazdowym spotkaniu w Lubaczowie o godzinie 14:00 – myślę, iż nie trzeba tego spotkania nikomu reklamować!!!
SPEC Stal Łańcut 5:1 (1:1) KS Sokół Kamień