Za nami wspaniały koncert wirtuozów Zuzanny Bator oraz Macieja Bator w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła - Koncert Kontrasty i Harmonie. Duet zaprezentował genialną grę na cztery ręce i cztery nogi. Monumentalne brzmienie organów w połączeniu z utworami Mozarta, Karg-Elerta i Ryczka dosłownie wypełniło przestrzeń świątyni, wywołując gęsią skórkę. To wspaniałe wydarzenie odbyło się dzięki przyznanej dotacji z Miasta Świebodzice.