XIX Międzynarodowe Forum Górskie pod hasłem "Gospodarcze oblicze Podhala" (zdjęcia)

3 dni temu
XIX Międzynarodowe Forum Górskie rozpoczęło się przed południem w karczmie Witowianka przy stacji narciarskiej Witów-Ski w Witowie. Tegoroczna edycja została poświęcona tematowi "Gospodarcze oblicze Podhala", ze szczególnym uwzględnieniem jubileuszu ponad 200-lecia istnienia Wspólnoty Leśnej Uprawnionych 8 Wsi w Witowie.
Idź do oryginalnego materiału