
13 czerwca 2026 r. na terenie plenerowym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie odbyło się XX Spotkanie Integracyjne z Osobami z Niepełnosprawnościami pod hasłem „20 lat minęło”

13 czerwca 2026 r. na terenie plenerowym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie odbyło się XX Spotkanie Integracyjne z Osobami z Niepełnosprawnościami pod hasłem „20 lat minęło”