Z Kartuz na podium. Margareta Kąkol ze złotem AMP i srebrem Polish Cup
kaszuby24.pl 5 dni temu
Zdjęcie: Z Kartuz na podium. Margareta Kąkol ze złotem AMP i srebrem Polish Cup
Margareta Kąkol z Rebelii Kartuzy zdobyła złoto AMP i srebro Polish Cup w K-1. Sprawdź szczegóły jej czerwcowych startów.
- Strona główna
- Sport lokalny
- Z Kartuz na podium. Margareta Kąkol ze złotem AMP i srebrem Polish Cup
Powiązane
Poznańska Korba to na pewno nie jest wycieczka…
1 godzina temu
Nieśli pomoc na sportowo
1 godzina temu
Piłkarz Widzew na Mundialu. Zagra w kolejnym meczu?
1 godzina temu
Polecane
Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo
1 godzina temu
















