Z muzyką w dalszą drogę

kedzierzynkozle.pl 11 godzin temu
Choć na tej scenie wystąpiły dziesiątki razy, to nie był dla nich tylko kolejny koncert. To był pożegnalny recital.
Absolwentki Studia Piosenki działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury zaśpiewały podczas uroczystej Gali Zakończenia Roku. Przed...
Idź do oryginalnego materiału