Zambrowianie wygrywają z Orłem Kolno

zambrow.org 1 miesiąc temu

W 4. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z drużyną Orzeł Kolno. Mecz Orzeł Kolno vs. Olimpia Zambrów odbył się w środę, 28 sierpnia w Kolnie. W ramach 4. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 0:3. Pierwszą bramkę, tuż przed samą przerwą, w 45. minucie meczu strzela zawodnik Olimpii Zambrów Marcin Kapica. Piłkarze wyszli na przerwę z wynikiem 0:1. Kolejne trafienie należało do Juniora Radzińskiego – podkreślił przewagę Olimpii celnie trafiając do bramki w 57. minucie spotkania. Na sam koniec meczu zambrowski piłkarz Szymon Żabiuk strzela do bramki, tym samym kończąc mecz zwycięstwem Olimpii Zambrów 0:3. Orzeł Kolno vs. Olimpia Zambrów 0:3 (0:1) Olimpia wystąpiła w składzie: Paweł Rutkowski, Damian Jaczewski, Krystian Mantur, Marcin Kapica, Sebastian Dąbrowski, Szymon Żabiuk, Przemysław Jastrzębski, Mateusz Jastrzębski, Junior Radziński, Sebastian Zabłocki, Michał Czarnecki Rezerwowi : Patryk Wiśniewski, Igor